Online Dilekçe Hizmeti

resul kızılkaya
arzuhalci, resul kızılkaya

Has Arzuhalci, Kişiye özel online dilekçe hizmeti vermektedir. Yazdırmak istediğiniz dilekçe ile ilgili fiyat bilgisi aldıktan sonra Havale/Eft yolu ile ödeme yaparak Dilekçenizin yazım işlemlerini başlatabilirsiniz.

Cep telefonu ile Has Arzuhalci sayfasına bağlanarak “Arzuhalciyi Ara” butonunu kullanabilirsiniz. Her tür dilekçenin yazım işlemlerini yapmaktayız. Yazdıracağınız dilekçe ile ilgili ücret bilgisi almak için bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Dilekçe Satın Al sayfasını ziyaret ederek Sipariş verebileceğiniz dilekçe türlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Siparişiniz listede yoksa Diğer seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Dilekçe Ne Zaman Hazır Olacak?

Bize sipariş ile gelen dilekçeyi bir kaç saat içerisinde yazarak Online Teslim ediyoruz. Dilekçeyi yazabilmemiz için sizde bulunan evrağı WhatsApp üzerinden bize göndermeniz yeterlidir. Ardından size göndereceğimiz Banka Hesabına Havale / Eft yöntemi ile ödeme yapmanız gerekiyor. Havale / Eft işlemi tamamlandıktan sonra Dilekçenizin yazım çalışmalarına başlıyoruz. Yine hazır hâle gelen dilekçenizi WhatsApp üzerinden Evrak formatında gönderiyoruz. Sizlere özel hazırlayıp gönderdiğimiz dilekçeyi Printer olan yerden çıktı alıp imzalayarak ilgili birime teslim edebilirsiniz.

Dilekçe Ücreti Ne Olacak?

Dilekçe türüne göre ücreti değişkendir. Bu sebeple yazdırmak istediğiniz dilekçe ile ilgili fiyat bilgisi alabilmek için cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi Ara” butonuna tıklayınız.

Hangi Tür Dilekçe Yazılıyor?

Hizmetlerimiz sayfasını inceleyin. Bu sayfada bulunan tüm dilekçe / dilekçeleri itina ile yazıyoruz. Size özel Dilekçeyi de yazıyoruz. Şehir dışında olan müşteriler için Online Dilekçe hizmetimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun Dilekçenizi yazıyoruz. Online olarak WhatsApp üzerinden Dilekçe evrağı gönderiyoruz.

Yazdığımız Dilekçelerden Bazıları

Anlaşmalı Boşanma:
Anlaşmalı Boşanma, Çekişmeli Boşanmanın tam tersidir. Kısa zamanda boşanmak isteyen evli çiftlerin tercihidir. Sıkça tercih edilmesi nedeniyle en çok yazdığımız dilekçeler arasında anlaşmalı boşanma gelmektedir. Eşler her konuda anlaşmıştır. Araların ihtilaf konusu bulunmamaktadır. Bu sebeple acilen boşanmanın yoludur.

Savunma Dilekçesi:
Savunma dilekçesi aleyhinde ceza davası açılmış olan kişilerin yazması veya yazdırması gereken dilekçe türüdür. Türkçe Dil Bilgisi ve Hukukî prosedüre uygun şekilde yazdığımız dilekçeler arasındadır. Hakkınızda bir ceza davası açılmış ve savunma yazmanız gerekiyorsa bu konuda Dilekçe hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Tazminata Cevap Dilekçesi:
Ceza Davaları sonuçlandıktan sonra; Çoğu Tazminat dilekçesinin haksız olduğu, Maddi çıkar sağlamak için girişim olduğu apaçık ortadadır. Haksız olan tazminat davalarına karşı cevap dilekçesi yazmak gerekmektedir. Aslında Davanın baştan reddedilmesi.

Her tür Dilekçe:
Adli Dilekçelerin yanı sıra size özel her tür dilekçe itina ile yazılmaktadır.

2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çalışma Saatleri

Pazartesi:09:00–22:00
Salı:09:00–22:00
Çarşamba:09:00–22:00
Perşembe:09:00–22:00
Cuma:09:00–22:00
Cumartesi:09:00–22:00
Pazar:09:00–22:00

Bize ulaşmak için

Mobil cihazlar üzerinden web sitemize bağlanarak "Arzuhalciyi ara" veya "Whatsapp iletişim" butonlarını kullanabilirsiniz.
Arzuhalciyi Ara
Whatsapp İletişim