HAKKIMIZDA

Has Arzuhalci

Hakkımızda bilgi almak isteyenler için: Has Arzuhalci Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygun dilekçe yazan serbest meslek erbâbıdır. Gelir ve geçimini dilekçe yazarak sağlamaktadır. Online dilekçe hizmeti bulunur. Beyan ve taleplere göre dilekçe yazıp Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim eder.

Osmanlı döneminden beri devam eden Arzuhalcilik mesleği Bursa ilinde bulunan Has Arzuhalci tarafından icra edilmektedir. Has Arzuhalcinin yazdığı tüm dilekçeler Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygundur.

Has Arzuhâlcinin icra etmekte olduğu Arzuhalcilik maliyede 960918 Nace kodu olan bir meslek dalıdır.

Arzuhalcilik yasal bir meslektir. Her kişi kendi dilekçesini yazacak bilgiye sahip olmayabilir. Dilekçe konusunda yardım isteyen kişi dilekçe yazdırmak için Has Arzuhalciden yardım alabilir. Has Arzuhalci beyan ve taleplere göre dilekçe yazmakta, yazdığı dilekçeye kendi bilgi ve tecrübesini ilâve etmektedir. Mahkemelere yazılan dilekçelerde şekil, uslûp ve hukuki bilgi gerekir.

Arzuhalcilik, Osmanlı döneminden bu güne çağ atlayarak gelmiştir. Daktilodan Bilgisayarlara geçince dilekçeler daha temiz ve düzenli olarak yazılabilmekte, dolayısı ile okunması daha kolay hale gelmektedir.

Has Arzuhalci 1998-1999 yıllarında dilekçe yazmaya başlamıştır. Dilekçe yazımı konusunda tecrübeli ve güvenilir bir işletmedir. Ödemesi yapılmış olan dilekçe siparişleri kısa süre içerisinde yazılıp Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim edilmektedir.

Has Arzuhalci [Cümle düşüklüğünü minimize ederek her tür dilekçeyi Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygun hâle getirir.]

Dilekçe yazdırmak için -> Dilekçe Yazdırmak İstiyorum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Her tür dilekçe işleminiz için Has Arzuhalciye ulaşmanız kolaydır. Cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” veya “Dilekçe Yazdır” butonunu kullanabilirsiniz.

Arzuhalciyi Ara
Dilekçe Yazdır