HAKKIMIZDA

Has Arzuhalci

Hakkımızda bilgi almak isteyenler için: Has Arzuhalci Türkçe dil bilgisi, hukuki prosedür ve yasal mevzuata uygun dilekçe yazar. Gelir ve geçimini dilekçe yazarak sağlamaktadır. Online dilekçe hizmeti bulunur. Beyan ve taleplere göre dilekçe yazıp Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim etmektedir.

Dava, Davaya Cevap, Cevaba Cevap, Boşanma, Nafaka, Savunma, İstinaf, Temyiz, İtiraz, İdare Mahkemesi, İş Mahkemesi olmak üzere Adli ve İdari her tür dilekçe Türkçe bilgisi, hukuki prosedür ve yasal mevzuata uygun biçimde yazılmaktadır.

Osmanlı döneminden beri devam eden Arzuhalcilik mesleği Bursa ilinde bulunan Has Arzuhalci tarafından icra edilmektedir. Has Arzuhalcinin yazdığı tüm dilekçeler Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygundur.

Arzuhalcilik maliyede 960918 Nace kodu olan yasal bir meslek dalıdır.

Vatandaş dilekçesini kendisi yazamayabilir. İsteğini, derdini dilekçeye yansıtabilecek kültür seviyesinde olmayabilir. Bunu sağlamak için de dilediği kişiye dilekçesini yazdırabilir. Dilekçe yazan kişi vekil değildir, avukatlık görevi de yapmamaktadır. Mahkemelere yazılan dilekçelerde şekil, uslûp ve hukuki bilgi gerekir. Dilekçe yazdırmak isteyen kişiler Adli, İdari ve Resmi kurumlara hitaben kişiye özel dilekçe yazan Has Arzuhalciyi tercih etmektedir.

Arzuhalcilik, Osmanlı döneminden bu güne çağ atlayarak gelmiştir. Daktilodan Bilgisayarlara geçince dilekçeler daha temiz ve düzenli olarak yazılabilmekte, dolayısı ile okunması daha kolay hale gelmektedir.

Has Arzuhalci Resul Kızılkaya 1990 yılında dilekçe yazmaya başlamıştır. Dilekçe konusunda güvenebileceğiniz bir Arzuhalcidir. Yazılan tüm dilekçeler Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim edilmektedir.

Has Arzuhalci [Cümle düşüklüğünü minimize ederek her tür dilekçeyi Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygun hâle getirir.]

Dilekçe yazdırmak için -> Dilekçe Yazdırmak İstiyorum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Her tür dilekçe işleminiz için Has Arzuhalciye ulaşmanız kolaydır. Cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi Ara” veya “Whatsapp” butonunu kullanabilirsiniz.

Arzuhalciyi Ara
Dilekçe Yazdır