Dilekçe Ücreti

Müşterilerimizin dikkâtine

Dilekçe ücreti ile ilgili bilgilendirici yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Dilekçe hizmeti alan, almak isteyen ve bu sebeple araştırmalarını sürdüren müşterilerimiz yazdıracağı dilekçenin “fahiş fiyat” olmasından yakınmakta daha net tabirle; yazdıracağı dilekçe için yüksek meblağlar ödemekten sakınmaktadır. Günümüz koşulları değerlendirildiğinde sunduğumuz dilekçe hizmetleri için yüksek meblağlar talep etmiyoruz. Ekonomik ücret kapsamında dilekçe hizmetimiz devam etmektedir. Bir dilekçe için güncel fiyat bilgisi almak çok kolaydır. Bize ulaşmak için; mobil cihazlar ve cep telefonları üzerinden web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp iletişim” butonunu kullanabilirsiniz.

Bir dilekçe ücreti nedir?

Yazdırmak istediğiniz dilekçenin türüne göre fiyatı değişmektedir. Ancak, fiyat bakımından ciddi bir fark yoktur. Has Arzuhalci olarak; dilekçe hizmetini ekonomik ücret kapsamında sunuyoruz. Bir dilekçe için >300 (300 TL’den fazla), >400 (400 TL’den fazla), >500 (500 TL’den fazla) ücret ödemek mecburiyetinde değilsiniz. Yukarıda açıkladığımız üzere dilekçe ücret bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Dilekçe yazdırmak istiyorum ne yapmalıyım?

Her tür dilekçe işleminiz için Has Arzuhalci’ye ulaşmak kolaydır. Yapılması gereken işlem; mobil cihazlar üzerinden web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp İletişim” butonlarını kullanmaktır.

Online Dilekçe hizmetinin kalitesi nedir?

Ekonomik ücret kapsamında sunduğumuz online dilekçe hizmetimizin kalitesi ortalamanın üzerindedir. Hizmet kalitemiz yaptığımız yazı çalışmaları ve müşterilerimizin memnuniyeti ile ortadadır.

Arzuhalciyi Ara
Whatsapp İletişim