DİLEKÇE ÜCRETİ

Müşterilerimizin dikkâtine

Online Dilekçe hizmeti almak isteyenler dilekçe için yüksek meblağlar ödemek zorunda değildir. Dilekçe türüne göre ücreti değişmektedir. Yazdığımız tüm dilekçeler Ekonomik ücret kapsamındadır. Dilekçe ücreti konusunda net bir rakam bulunmamaktadır.

Dilekçe Ücret bilgisi almak için cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” butonunu kullanabilirsiniz.

Dilekçe ücreti nedir?

Dava, Davaya cevap, Savunma, İtiraz, İstinaf, Temyiz olmak üzere pek çok türde kişiye özel dilekçe yazmaktayız. Yazdırmak istediğiniz dilekçe ile ilgili Whatsapp uygulaması üzerinden bilgi vermeniz yeterlidir. Kısa sürede güncel ücret bilgisi tarafınıza iletilmekte, talebiniz hâlinde Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygun dilekçeniz yazılarak Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim edilmektedir.

Dilekçe yazdırmak istiyorum ne yapmalıyım?

Her tür dilekçe işleminiz için Has Arzuhalci’ye ulaşmak kolaydır. Dilekçe yazdırmak için; mobil cihazlar üzerinden web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” veya “Dilekçe Yazdır” butonunu kullanabilirsiniz. Öngörüşme esnasında tarafınıza bilgi verilmekte talebiniz hâlinde dilekçeniz yazılarak online gönderilmektedir.

Online Dilekçe hizmetinin kalitesi nedir?

Ekonomik ücret kapsamında sunduğumuz online dilekçe hizmetinin kalitesi ortalamanın üzerindedir. Yazdığımız dilekçeler Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre %90 oranında uyumludur. Dilekçe yazım işlemi esnasında müşterilerimizle irtibat hâlindeyiz. Yazım işlemi sonrasında gerekli düzeltmeleri yapmaktayız. Dilekçe yazdırmak için bizi tercih eden binlerce müşterimiz bulunmaktadır.

Dilekçe ücreti ile ilgili daha fazla bilgi almak için -> Dilekçe Ücreti Ne Kadar? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Arzuhalciyi Ara
Dilekçe Yazdır