Boşanma dilekçesi yazdırmak istiyorum?

60 dakikada Anlaşmalı veya Çekişmeli boşanma dilekçesi yazdırabilirsin. Yapman gereken tek işlem “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp iletişim” butonları üzerinden Has Arzuhalciye ulaşım sağlamak. Acil dilekçenin gerekli olduğu durumlarda boşanma, boşanmaya cevap ve benzer türde dilekçeler itina ile yazılıp online gönderilmektedir.

✓ Boşanma dilekçesi yazmak istiyorum ne yapmalıyım?

Boşanma dilekçesini kendisi yazmak isteyen kişi bu durumda web sitemizde paylaştığımız “boşanma dilekçesi nasıl yazılır” sayfasını inceleyip gerekli bilgileri alabilir. Dilekçesini kendisi yazmak isteyen ancak bilgi ve tecrübe sahibi olmayan pek çok kişi boşanma dilekçesi yazdırmak için Has Arzuhalciyi tercih etmektedir. Türkiye’nin 81 iline sunmuş olduğumuz online dilekçe hizmeti ile kısa sürede dilekçe ihtiyacı karşılanmaktadır.

✓ Boşanma dilekçe ücreti pahalı mı?

Has arzuhalci olarak boşanma, boşanmaya cevap, dava, davaya cevap ve pek çok türde dilekçeyi ekonomik ücret karşılığında yazıyoruz. Boşanma dilekçesi yazdırmak isteyenler fahiş fiyat ile karşılaşabilmektedir. Bizde fahiş fiyat durumu söz konusu değil. Sonuç olarak; boşanma anlaşmalı olacak ise zannedildiğinden daha kolay boşanma işlemi gerçekleşmektedir. Güncel ücret bilgisi öğrenmek için “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp iletişim” butonları kullanılmaktadır.

✓ Anlaşmalı boşanma ücreti kadar?

Boşanmak isteyen ve anlaşmalı boşanmayı tercih eden kişi uygun bedel ile boşanma işleminin tamamlanmasını sağlayabilir. Anlaşmalı boşanmak için binlerce TL ödeme yapmasına gerek yoktur. Anlaşmalı boşanma ile ilgili kendisine özel dilekçe yazdırmak isteyen sadece dilekçe ücreti öder. Geriye kalan harç ve masraflarda hesaba katıldığında toplam tutar <1000 TL (1000 TL’den az) olacaktır.

✓ Boşanma davasına cevap dilekçesi

Anlaşmalı boşanmanın mümkün olmadığı durumda, dava çekişmeli açılmış ise, veya anlaşmalı boşanma çekişmeli boşanmaya dönüştürülmüş ise bu durumda davaya karşı detaylı bir cevap dilekçesi sunmak gerekebilir. Tensip zaptında davaya cevap – işlem süreçleri taraflara bildirilmektedir. Has arzuhalciye ulaşarak boşanma davasına cevap dilekçesi yazdırmak isteyebilirsiniz.

✓ Anlaşmalı boşanmanın çekişmeli boşanmaya dönüştürülmesi

Anlaşmalı boşanmak üzere açılan davanın sonuçlanmadan ve karar kesinleşmeden, çekişmeli boşanmaya dönüştürülmesi talep edilebilmektedir. İki taraftan kaynaklı anlaşmazlık ve ihtilaf sonucu boşanma işlemi anlaşmalıdan çekişmeliye dönüştürülürse davanın sonuçlanma süresi de uzayacaktır.

✓ Boşanma dilekçesinin fiyatı nedir?

Dilekçe fiyatlarını cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak, “Arzuhalciyi ara” butonunu kullanarak öğrenebilirsiniz. Veya “Whatsapp iletişim” butonunu kullanarak dilekçe fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yazdığımız boşanma dilekçesi Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygundur. Dilekçe fiyatı ekonomik olmasına rağmen yaptığımız iş kalitelidir. İhtiyaç hâlinde kısa zaman diliminde dilekçe ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz.

✓ Boşanma davasına cevap dilekçesinin fiyatı nedir?

Dava ve davaya cevap dilekçelerini itina ile yazıyoruz. Bu dilekçelerin fiyatları hakkında net bir bilgi almak şuan mümkün değil. Dilekçe fiyatının değişmesi, zannedildiği gibi dilekçe fiyatında sürekli bir artış olacağı anlamına gelmez. Ancak; boşanma dava dilekçesinde olduğu gibi boşanma davasına cevap dilekçesi de fiyat olarak yakındır.

✓ Boşanma dilekçesi yazdırmak istiyorum ne yapmalıyım?

Boşanma dilekçesi yazdırmak için hemen bize ulaşın. Anlaşmalı ya da Çekişmeli türde boşanma dilekçesi yazdırmak 60 dakika sürede mümkün. Boşanma davanızı açmanız için gerekli dilekçeyi, Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygun şekilde yazıyoruz.

Her tür dilekçe ihtiyacınız için “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp iletişim” butonlarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    • Bize ulaşmak için; cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp iletişim” butonunu kullanabilirsiniz. Öngörüşme esnasında ücret bilgisi tarafınıza iletilmektedir.

    • Size özel boşanma dilekçesini 45 – 60 dakika sürede yazıyoruz. Yazım süresi ile ilgili net bilgi almak için cep telefonunuz ile web sitemize bağlanarak “Arzuhalciyi ara” veya “Whatsapp iletişim” butonunu kullanabilirsiniz. Boşanma dilekçesi sürekli yazdığımız dilekçeler arasında yer almaktadır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–17:00
Salı: 09:00–17:00
Çarşamba: 09:00–17:00
Perşembe: 09:00–17:00
Cuma: 09:00–17:00
Cumartesi: 09:00–17:00
Pazar: 09:00–17:00

Bize ulaşmak için

Mobil cihazlar üzerinden web sitemize bağlanarak "Arzuhalciyi ara" veya "Whatsapp iletişim" butonlarını kullanabilirsiniz.
Arzuhalciyi Ara
Whatsapp İletişim