Avukat Tutamayanlar Ne Yapmalı?

Avukat Tutamayanlar Ne Yapmalı? Avukat Tutamayanlar doğru dilekçeler yazarak veya yazdırarak hukuki işlemlerini gerçekleştirebilirler. Özellikle Anlaşmalı Boşanma gibi kısa sürede sonuçlanan davalarda, yazılacak doğru bir dilekçe ve protokol ile boşanma işlemini başarılı bir şekilde sonuçlandırmak mümkündür.

Avukat Tutamayanlar Ne Yapmalı?

Herkes avukat tutacak veya dilekçesini yazdıracak imkâna sahip olmayabilir. Dilekçe yazdırmak isteyenler ve yardıma ihtiyaç duyanlar dilekçe alanında uzman olan Has Arzuhalciden yardım alabilirler.

Arzuhalciye başvurduğunuzda, size hazırlanan dilekçeyi imzalamanız ve mahkemeye sunmanız gerekecektir. Mahkeme sürecinde ise duruşmalara katılmanız önemlidir. Arzuhalcilik hizmetinden yararlanmanın avantajlarından biri de maddi açıdan daha uygun olmasıdır. Avukat ücretlerinin yanında arzuhalci ücretleri genellikle daha ekonomiktir. Ancak her Arzuhalcinin fiyat politikası farklı olabilir. Avukat tutamadığınız ve dilekçeye ihtiyacınız olduğu durumda Arzuhalciye başvurarak dilekçenizi yazdırabilirsiniz.

avukat tutamayan

Not: Arzuhalci sizin yerinize davanızı takip edemez veya sizin yerinize duruşmalara katılamaz. Arzuhalci, dilekçe yazdırmak için başvurabileceğiniz uzman kişidir. Hak kaybına uğramamanız için deneyimli Arzuhalciyi seçmeniz önerilmektedir.

Korsan Arzuhalci Mağduru Olmayın

Korsan arzuhalciler hatalı dilekçeler yazabilir, iş takibi ile ilgili vaatlerde bulunabilirler. Arzuhalcinizin kim olduğuna ve geçmiş referanslarına dikkat etmelisiniz. Dilekçe alanında uzman olan Arzuhalci ile çalışmak size daha güvenli bir deneyim sunacaktır. Hak kaybına uğramamak için Arzuhalci seçimini doğru yapmanız gerekmektedir. Arzuhalcilik uzmanlık ve dikkat gerektiren bir meslektir.

Arzuhalci Önerisi

Has Arzuhalci, bireylerin dilekçelerini uygun ücret karşılığında Türkçe dil bilgisi ve hukuki prosedüre uygun yazarak online teslim eder. Hukuki işlemlerinizi doğru dilekçeler ile sonuçlandırmanız mümkündür. Özellikle maddi sıkıntısı olanlar dilekçelerini Arzuhalciye yazdırmayı tercih etmektedir. Has Arzuhalci ile çalışmanın en büyük avantajlarından biri maliyet konusudur.

Avukat tutma imkanınız yoksa, vakit kaybetmeden güvenilir bir Arzuhalci ile iletişime geçebilirsiniz. Dilekçelerinizi yazdırmak, hakkınızdaki davalara en iyi şekilde cevap vermek, savunma yapabilmek için Arzuhalcinin yardımına ihtiyacınız vardır.

Has Arzuhalci

Has Arzuhalci 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında online dilekçe hizmeti sunan güvenilir bir Arzuhalcidir. Türkçe dil bilgisi, hukuki prosedür ve yasal mevzuata uygun dilekçe yazar. Türkiye’de online dilekçe hizmeti konusunda güvenilirlik ve deneyim bakımından ilk sırada yer alır.

Dilekçenizi Yazdırmak İçin Has Arzuhalciye Ulaşın

 • Boşanma dilekçeleri,
 • Velayet dilekçeleri,
 • Cevap dilekçeleri,
 • Cevaba cevap dilekçeleri,
 • Mukabil dava dilekçeleri,
 • İtiraz dilekçeleri,
 • Savunma dilekçeleri,
 • İstinaf dilekçeleri,
 • Temyiz dilekçeleri,
 • Beyan ve Talep dilekçeleri,
 • İdare mahkemesi dilekçeleri
 • İş mahkemesi dilekçeleri,

Olmak üzere Adli, İdari ve Resmi her tür dilekçe Has Arzuhalci tarafından Türkçe dil bilgisi, hukuki prosedür ve yasal mevzuata uygun biçimde yazılmaktadır. Adli ve İdari konular içeren dilekçelerin yazımı için Tecrübeli bir Arzuhalci seçmeniz gerekir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uygun

Has Arzuhalci 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun dilekçe yazar. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte kişisel verilerin korunması ve gizliliği konuları oldukça önem kazanmıştır. İnternet ortamında güvenilir olmayan kişi ve kurumlarla kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız tavsiye edilir.

Avukat Tutamıyorum Ne Yapmalıyım
Avukat Tutamayanlar Ne Yapmalı?

Avukat Tutamayanlara Dilekçe Yazılır

Has Arzuhalci, Türkiye’de en çok dilekçe yazan işletmeler arasında birinci sırada bulunur. Avukat tutamayanlar ve dilekçe yazdırmak isteyenler Has Arzuhalci ile iletişim kurarak kendisine özel olarak yazılan dilekçeyi Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim almaktadır.

E. Adliye Yazı İşleri Müdürü Resul Kızılkaya, Dilekçe konusundaki uzmanlığı, çözüm odaklı yaklaşımı ile bireylerin beyan ve taleplerine uygun dilekçeler yazmaktadır. Has Arzuhalci Resul Kızılkaya’nın sunduğu online dilekçe hizmeti sayesinde yazılan dilekçeler Whatsapp üzerinden belge formatında online teslim edilir.

Arzuhalci

Online Dilekçe Teslimi

6698 S.

Yasaya Uygun

Dilekçe

Telefonuna Gelir

icon 13
Siparişini Ver
icon 14
Ödemeni Yap
icon 15
Dilekçeni Al

Avukat Tutamayanlar Ne Yapmalı? Türkçe dil bilgisi, hukuki prosedür ve yasal mevzuata uygun dilekçe yazdırıp online teslim alabilirsiniz. Dava, Davaya Cevap, Savunma, İtiraz, İstinaf, Temyiz olmak üzere her tür dilekçe yazılmakta ve Whatsapp üzerinden PDF formatında online teslim edilmektedir.

Dilekçe yazdırmak istediğiniz konu ile ilgili 0542 571 81 99 nolu Telefon ve Whatsapp hattı üzerinden Has Arzuhalci Resul Kızılkaya ile görüşebilirsiniz.

8 yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çalışma Saatleri

Pazartesi:09:00–22:00
Salı:09:00–22:00
Çarşamba:09:00–22:00
Perşembe:09:00–22:00
Cuma:09:00–22:00
Cumartesi:09:00–22:00
Pazar:09:00–22:00

Bize ulaşmak için

Arzuhalci İletişim sayfasını ziyaret edin.
Çok Sorulan Sorular
Arzuhalciyi Ara
Dilekçe Yazdır