Astral Seyahat nedir?

Bu sayfada yazılanları okuyarak Astral Seyahat nedir? sorusuna yanıt bulacaksınız. Bir anlamda Felsefe konusu olan Astral Seyahat pek çok kişinin deneyip başarısız olduğu metafizik olayı sayılır. Astral Seyahat, Beden Dışı Deneyim ile karıştırılmamalıdır. Beden Dışı Deneyim ile ilgili bilgiler ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır.

Astral Seyahat Nedir?

Bedenin süptil hale dönüşerek Metafizik yolculuk yapmasına Astral Seyahat denilmektedir. Astral Seyahat esnasında zamanda geriye ve ileriye gitmek mümkündür. Bu durum her zaman gerçekleşmemektedir. Astral Seyahat deneyimi yaşayan kişi, her zaman her istediği deneyimi yaşayamaz.

Astral Seyahat İşlemini Kimler Yapıyor?

Astral Seyahat Nedir sorusunu yanıtladıktan sonra kimlerin yaptığını açıklayalım… Antik Yunan Filozoflarının Astral Seyahat yaptıkları söylentiler arasındadır. Bahse konu söylentiler yazılı ortama geçirilse de söylenti olduğu gerçeği ortadan kalkmayacaktır. Filozofların Astral Seyahat ile bireysel olarak ilgilendiği bilinmektedir. Bazı bireylerde tesadüfen Astral Seyahat benzeri olaylar yaşadıklarını bildirmişlerdir. Bu bildirimlerin büyük bir kısmının Gerçek Astral Seyahat olmadığı, Astral Seyahat zannedildiği söylentileri bulunmaktadır.

Filozofların Astral Seyahat Deneyimi Nasıl Gerçekleşiyor?

Bilgiye olan açlık yüzyıllardan beri devam etmektedir. Filozofların neredeyse tamamının Astral Seyahat Deneyimi yaşadıklarını, bu şekilde bilgilerini artırdıklarını söylemek mümkündür. Filozofların Astral Seyahat Deneyimi yaşadıklarını ve bu sayede kendilerine bilgiler verildiği söylenmektedir. Astral Seyahat deneyimlerinin gerçekleşmesini Tesadüf olarak tanımlayabiliriz. Bu tanımlamaya; Çabaya Bağlı Tesadüf denilmektedir.

Astral Seyahat Kehanet amaçlı kullanılabilir mi?

Astral Seyahatin gayesi Kehanet değildir. Ancak Kehanet bulgularına rastlamak mümkündür. Bazı kişiler Dünya’nın durumunun ne olacağı konusunda iddialarda bulunmaktadır. Bazı iddialar gerçeği yansıtmazken bazı iddialar ise Kehanet yerine geçmektedir. Sonuç itibari ile Astral Seyahat; Kehanet amaçlı kullanılabilen Metafizik güçtür. Uzun yıllar önce kehanet yapılmış ve bu kehanetlerin bazıları gerçekleşmiştir. Kehanet yapılsa dahi gerçekleşme şekli tam olarak bilinmeyebilir.

Astral Seyahat Esnasında Ölüler ile Konuşulabilir mi?

Astral Seyahat yapıp Ölüler ile konuştuğunu iddia eden fazla sayıda kişi bulunmaktadır. Buna inanılıp inanılmaması önemsizdir. Astral Seyahat işlemi uygulayan kişi, ölüler ile konuşabilir. Bu durum bazı bireyler için geçersizdir. Astral Seyahat yapan kişi, ölü kişinin bedenine geçmez. Ölü kişinin bedeni canlanarak Astral Seyahat yapan kişiye görünür. Bahse konu Metafizik olay Felsefe ile ilgilidir. Ölüler ile konuşan kişinin Felsefe yeteneği ve yatkınlığı bulunur.

Astral Seyahatin Matematik ile alakası var mı?

Astral Seyahat uygulamasının Matematik ile alakası yoktur. Kaldı ki; Astral Seyahat işlemini yapan Filozofların Matematik kavramını ortadan kaldırabildiği söylenmektedir. Eskiden beri Filozoflar; 1 kişinin yaşadığına ve öldüğüne inanmazlar. 5 kişi de olsa 10 kişi de olsa yaşamamış ve ölmemiş sayılır. Olaylar; gerçekmiş gibi gösterilen oyunların sonucudur.

Astral Seyahat Kaç Dakika Sürer?

Astral Seyahat işleminin kaç dakika sürdüğüne dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Dakika zaman kavramı ile ilgili olduğundan bunu açıklamak mantıksız olacaktır. Astral Seyahat esnasında zamanın hızlı veya yavaş akabildiği, yok olabildiği açıklanmıştır. Bu açıklama mantıklıdır. Rem Uykusu esnasında görülen rüyalar gerçek sanılabilmektedir. Zaman kavramı da yok olmaktadır.

Astral Seyahatin Gerçekleşme Olasılığı Nedir?

Astral Seyahatin gerçekleşme olasılığı düşüktür. Bu olasılıktan yola çıkacak olursa %80 ihtimalle başarısızlık ile sonuçlanacağını söylemek mümkündür. Astral Seyahat Deneyimi yaşayan kişiler bunun nasıl gerçekleşeceği yönünde açıklamada bulunmamıştır. Sonuç itibari ile; Çabaya bağlı Tesadüf olduğu izah edilmiştir. Astral Seyahat denemesinde bulunan kişilerin büyük kısmı başaramadığını söylemiştir. Bu kişilerin beyanları geçerli sayılmaktadır.

Astral Seyahatte Yiyecek Yenebilir mi?

Nadirende olsa Astral Seyahatte yiyecek yiyenler olduğu açıklanmıştır. Metafizik anlamda yiyeceklerin tüketilebildiği, tatlarının çok iyi alınabildiği söylenmiştir. Bu Deneyimi yaşamanın nadir olması zor olduğu gerçeğini açıklığa kavuşturur. Astral Seyahat deneyimi yaşayan kişilerin o esnada Yiyecek yemesi ve yiyeceğin tadını alması ortalama %25 oranındadır. Sonuçta oran düşüktür. Net bir oran belirtmek doğru olmayacaktır. Oranın düşük olması gerçekleşme olasılığını azaltmaktadır.

Astral Seyahat Tehlikeli mi?

Astral Seyahat Tehlikeli ve Riskli sayılmıştır. Ancak Tehlike ve Risklerin abartıldığı da söylentiler arasındadır. Çoğu kişi denediğini ve başarısız olduğunu bildirmiştir. Aşırı Korku her bireyde olmaktadır. Korkunun Astral Seyahati tehlikeli hale getirdiği ve gerçekleşmesini engellediği inancı yanılgıdan ibarettir. Astral Seyahatin gerçekleşmesi ya da gerçekleşmemesi için fazla sayıda etken bulunmaktadır. Astral Seyahatin Tehlike ve Riskleri ile ilgili bilgi almak için; Astral Projection Dangers sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dolar Neden Yükseliyor? Sayfasını Ziyaret ettin mi?

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

arzuhalci

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–17:00
Salı: 09:00–17:00
Çarşamba: 09:00–17:00
Perşembe: 09:00–17:00
Cuma: 09:00–17:00
Cumartesi: 09:00–17:00
Pazar: 09:00–17:00
Arzuhalciyi Ara
Whatsapp İletişim